Zakończone Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników OSP

Szkolenie Podstawowe OSP 2016

W niedziele 4.12.2016 roku na JRG 3 w Radomiu zakończyło się Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników OSP. Szkolenie zakończyło się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Udział brało 18 druhów OSP z terenu powiatu radomskiego. Wszyscy ukończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym. Egzamin przeprowadziła Komisja z Komendy Miejskiej PSP Radomiu w składzie st.kpt Łukasz Szymański, st.bryg. Andrzej Mróz, mł.asp. Mariusz Mazierski. Z ramienia Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie obserwatorem był mł.bryg. Krzysztof Jurczak. Z Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu w egzaminie uczestniczyli Prezes Zarządu dh Paweł Tuzinek oraz Wiceprezes dh Grzegorz Zawisza. Wszystkim Druhnom i Druhom serdecznie gratulujemy pozytywnego ukończenia szkolenia.