Spotkanie opłatkowe Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu

21.12.2016 o godzinie 14.30 w Restauracji Różany Gościniec odbyło się spotkanie opłatkowe Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu. W spotkaniu uczestniczyli druhny i druhowie z Zarządu ZOSP Oddziału Powiatowego w Radomiu i Powiatowej Komisji Rewizyjnej oraz zaproszeni goście: ks. Krzysztof Chodowicz Powiatowy Kapelan Strażaków, honorowi druhowie: dh Andrzej Szczych, dh Kazimierz Pikiewicz, dh Mieczysław Gębski oraz dh Mirosław Ślifirczyk Starosta Radomski, dh Rafał Rajkowski Marszałek Zarządu Województwa Mazowieckiego, dh Konrad Frysztak Wiceprezydenta Miasta Radom, Pani Bogusława Sołśnia Dyrektor Wydziału Zamiejscowego WFOŚiGW w Radomiu, Pan Piotr Kacprzak Zastępca Dyrektora  Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu, Pan Stanisław Musiał Przewodniczący Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa, z ramienia Komendy Miejskiej PSP w Radomiu: bryg. Paweł Frysztak Komendant Miejski PSP w Radomiu, st.bryg. Sławomir Podsiadły Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Radomiu, st.bryg. Robert Gawęcki Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Radomiu, bryg. Marcin Ziomek Dowódca JRG 2 w Radomiu, st.bryg. Andrzej Mróz Dowódca JRG 3 w Radomiu, mł.bryg. Grzegorz Wikaliński Dowódca JRG 4 w Pionkach, bryg. Robert Prokop Naczelnik Wydziału Operacyjnego KM PSP w Radomiu oraz wójtowie i burmistrzowie: Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew Ireneusz Kumięga, Wójt Gminy Gózd Paweł Dziewit, Wójt Gminy Jedlnia-Letnisko Piotr Leśnowolski, Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński, Wójt Gminy Wolanów Adam Gibała.
Spotkanie rozpoczął Prezes Zarządu OP ZOSP RP w Radomiu dh Paweł Tuzinek, który przywitał wszystkich zebranych. Następnie nastąpiło wspólne zaśpiewanie kolędy “Wśród nocnej ciszy” przy akompaniamencie gitary, na której zagrała dh Elżbieta Malecińska oraz śpiewie dziewczęcej Drużyny Pożarniczej z Cerekwii. Po śpiewie ks. Krzysztof Chodowicz pobłogosławił opłatek oraz złożył życzenia świąteczne wszystkim zebranym. Słowa uznania oraz życzenia świąteczne wyrazili również: bryg. Paweł Frysztak Komendant Miejski PSP w Radomiu, dh Rafał Rajkowski, dh Konrad Frysztak, dh Mirosław Ślifirczyk oraz dh Paweł Tuzinek. W następnej kolejności Prezes Paweł Tuzinek poprosił druhny z Gozdu oraz Skaryszewa o rozdanie opłatka zebranym druhnom i druhom oraz gościom, aby wszyscy mogli złożyć sobie życzenia na zbliżające się święta oraz przełamać się opłatkiem.
Całe spotkanie przebiegało w miłej, świątecznej oraz rodzinnej atmosferze.

[Best_Wordpress_Gallery id=”10″ gal_title=”Spotkanie opłatkowe Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu”]