Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego “Zapobiegajmy Pożarom”, Radom 2017

W piątek, 17 marca 2017 r., w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego “Zapobiegajmy Pożarom”, który został przeprowadzony w trzech grupach wiekowych:

I grupa – uczniowie szkół podstawowych,
II grupa – uczniowie szkół gimnazjalnych,
III grupa – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Na konkurs wpłynęło 180 prac, które zostały wykonane w dowolnych technikach plastycznych. Ponieważ na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych prac oraz ze względu na wysoki ich poziom, Jury w składzie:  Anna Ziółek  z Muzeum Wsi Radomskiej, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu dh Paweł Tuzinek, Zastępca Komendanta PSP w Radomiu Sławomir Podsiadły, Anna Karolak z MGOK Skaryszew oraz Agata Tkaczyk z OSP Gózd, miało niełatwe zadanie.
Komisja Konkursowa starała się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace biorąc pod uwagę przede wszystkim: zaangażowanie,  pomysłowość, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Jury spośród nadesłanych prac wybrało łącznie 10 prac zwycięskich oraz wyróżniło 8.

Uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 25 marca podczas eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie oraz dziękujemy opiekunom  za wsparcie i każdą okazaną pomoc uczestnikom konkursu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”KonkursPlastyczny2017″]