Posiedzenie Zarządu – 21.12.2016

21  grudnia 2016 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu. Spotkanie prowadził oraz przewodniczył dh Paweł Tuzinek Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Radomiu. W posiedzeniu Zarządu uczestniczyli: Komendant Miejski PSP w Radomiu bryg. Paweł Frysztak, Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Radomiu st. bryg. Sławomir Podsiadły, Naczelnik Wydziału Operacyjnego KM PSP w Radomiu bryg. Robert Prokop, Wiceprezydent miasta Radom dh Konrad Frysztak, Starosta Radomski dh Mirosław Ślifirczyk oraz Powiatowa Komisja Rewizyjna.

Na posiedzeniu zostały przekazane druhom informacje z ostatniego posiedzenia Zarządu Oddziału Wojewódzkiego województwa mazowieckiego  ZOSP RP  w Warszawie. Omówiono również plan pracy Zarządu i Prezydium OP ZOSP RP w Radomiu na rok 2017, przedstawiono kierunki działania i rozwoju jednostek OSP z terenu powiatu radomskiego.

Początek roku 2017 to okres sprawozdawczy w jednostkach OSP, w związku z powyższym uczestnicy posiedzenia zostali zapoznani z podstawowymi założeniami i zasadami opracowania dokumentacji i harmonogramów zebrań. Dodatkowo wszystkim Zarządom Gminnym (Miejsko-Gminnym) zostały przekazane wskazówki na kampanię sprawozdawczą OSP.

Ustalono również terminy przeprowadzenia eliminacji  środowiskowych, gminnych i powiatowych XL Jubileuszowego Ogólnopolskiego Terminu Wiedzy Pożarniczej w powiecie radomskim.

W zakładce “Druki do pobrania” znajduje się do pobrania, zmieniony, regulamin OTWP.

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Posiedzenie Zarządu”]