Współpracy Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu z Zarządem Środowiskowo-Lekarskiego WOPR w Radomiu

W ramach współpracy z Zarządem Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu, Zarząd Środowiskowo-Lekarskiego WOPR w Radomiu zaprasza na szkolenia skierowane do strażaków zarówno zawodowych, jak też ochotników z powiatu radomskiego w zakresie:

• ratownictwa wodnego,
  • sternika motorowodnego,
  • żeglarza jachtowego,
  • instruktora pływania.

Istnieje także możliwość doskonalenie pływania grupy strażaków, a także promocyjne zajęcia nauki pływania dla dzieci pracowników straży, czy też udział dzieci pracowników straży w letnich i zimowych obozach sportowych na preferencyjnych warunkach.

Więcej informacji udzieli Wiceprezes ZŚL WOPR Piotr Socha – tel. 505042337.

Z legitymacją strażacką zniżki. Oferta skierowana jest również do strażaków subregionu radomskiego. ZŚL WOPR posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu szkoleń, w tym skierowanych do strażaków, a także posiada profesjonalne wyposażenie i wysoko wykwalifikowaną kadrę szkoleniową prowadzącą zajęcia.