Akcja “Paczka dla Bohatera”

Szanowni Druhny i Druhowie,

zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do IX edycji społecznej zbiórki żywności pod hasłem “Paczka dla Bohatera”, podczas której wesprzemy kombatantów okręgu radomskiego.

Rok rocznie wspólnie ze wszystkimi służbami mundurowymi oraz Zespołem Szkół Zawodowych im. mjra H. Dobrzańskiego “Hubala” w Radomiu, w porozumieniu ze światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Radomiu, wspieramy akcję „Paczka dla Bohatera” zbierająca dodatki i podarki dla naszych Kombatantów i Weteranów mieszkających w Polsce, by zapewnić im godne Święta Bożego Narodzenia.

Czas Świąt dla większości kojarzy się z okresem radości i wspólnie spędzonych chwil w gronie najbliższych, ale powinien też być czasem pamięci o osobach samotnych i potrzebujących wsparcia. Niestety wielu z naszych bohaterów, którzy kilkadziesiąt lat temu walczyli o wolność naszego kraju potrzebują pomocy. Nasza wspólna pomoc jest dla nich niezmiernie ważna i potrzebna. Niejednokrotnie dary, które Ci ludzie otrzymują pozwalają im  na godną Wigilię.

Akcję można wesprzeć poprzez zakup produktów z długim terminem przydatności: mąka, cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, makaron, słodycze, warzywa i owoce w puszkach, soki, płatki śniadaniowe oraz chemii i środków higieny: płyny do kąpieli, prania, mycia naczyń i podłóg, mydło, szampon itp.

Bardzo prosimy o udział w akcji Strażaków Ochotników z powiatu radomskiego. Mamy nadzieję, że apel o pomoc nie pozostanie bez odpowiedzi.

Przypominamy, że “Paczka dla Bohatera” nie jest finansowana przez żadną organizacje rządową ani partię polityczną, polega całkowicie na datkach ludzi dobrej woli, dlatego potrzebujemy waszej pomocy ! Razem możemy pomóc. Pokażmy, że Pamiętamy ! 🇵🇱 🇵🇱🇵🇱❤️❤️❤️🚒🚒🚒
Ruszamy 11 listopada 2019 roku.