Wyskakane Mistrzostwa Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w JumpWorld #RADOM

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu wraz z Parkiem Trampolin JumpWorld Radom serdecznie zaprasza wszystkie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z powiatu radomskiego do wzięcia udziału w Wyskakanych Mistrzostwach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w JumpWorld #RADOM

W zawodach udział biorą ośmioosobowe drużyny (+ dwie osoby rezerwowe). Drużyny mogą być mieszane tj. chłopcy i dziewczęta razem. Zawody odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych:

  • 10-12 lat
  • 13-15 lat

Zgłoszenia chętnych MDP do udziału  przyjmujemy do 22.02.2019. Każdy uczestnik zawodów zobowiązany jest do posiadania stroju sportowego (bez elementów metalowych, jak suwaki, napy, ćwieki itp), skarpet antypoślizgowych (można je nabyć na miejscu) oraz zgody rodzica (wzór z załączniku).

W dniu eliminacji każda drużyna musi przynieść wypełnioną listę zawodników drużyny (wzór w załączniku) oraz każdy uczestnik musi posiadać wypełnioną oraz podpisaną zgodę rodzica.

Eliminacje odbędą się w dniach 1-2.03.2019. Dokładny harmonogram rozgrywek w eliminacjach zostanie przesłany do zgłoszonych drużyn po zamknięciu listy zgłoszeń. Czas eliminacji: 1-2 godziny.

Udział w Mistrzostwach jest bezpłatny. Finał odbędzie się dnia 09.03.2019r. w godzinach 09.00 – 12.00.

Wszelkich informacji odnośnie konkurencji udziela  Łukasz Ranecki z ramienia JumpWorld, nr tel. 695 855 128, zaś w sprawach organizacyjnych  dh Agata Tkaczyk z Zarządu OP ZOSP RP w Radomiu, nr tel. 605 316 901.

Regulamin i załączniki do pobrania:

REGULAMIN – WYSKAKANE MISTRZOSTWA OSP

ZGODA RODZICA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY OSP