ZAPROSZENIE NA III HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA MDP Z POWIATU RADOMSKIEGO

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu zaprasza Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z terenu powiatu radomskiego do wzięcia udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu.

Turniej odbędzie się w terminie 02.02.2019 r. (sobota) w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolanowie ul. Kolejowa 29. Zgłoszenia przyjmowane są  do 29.01.2019 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: kontakt@zosp.radom.pl.

Uwaga! Każdy z uczestników, musi mieć podpisaną klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dostępna jest wraz z kartą zgłoszeniową!

Zgodnie z naszymi założeniami, mając na uwadze również aspekty szkoleniowe, pragniemy zorganizować zawody halowej piłki nożnej, stojące na jak najwyższym poziomie, a jednocześnie stworzyć możliwość bezpośredniej konfrontacji drużynom z powiatu.

Jako organizatorzy liczymy na Państwa udział w naszej imprezie. Gwarantujemy wysoki poziom rozgrywek.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie www.zosp.radom.pl w zakładce Druki do pobrania:

Kontakt w sprawie turnieju:

• sekretariat Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu e-mail: kontakt@zosp.radom.pl.