Akcja “Paczka dla Bohatera”

Czas Świąt dla większości kojarzy się z okresem radości i wspólnie spędzonych chwil w gronie najbliższych, ale powinien też być czasem pamięci o osobach samotnych i potrzebujących wsparcia. Niestety wielu z naszych bohaterów, którzy kilkadziesiąt lat temu walczyli o wolność naszego kraju potrzebują pomocy. Nasza wspólna pomoc jest dla nich niezmiernie ważna i potrzebna. Niejednokrotnie dary, które Ci ludzie otrzymują pozwalają im  na godną Wigilię.

Szanowni Druhny i Druhowie, zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do VIII edycji społecznej zbiórki żywności pod hasłem “Paczka dla Bohatera”, podczas której wesprzemy kombatantów okręgu radomskiego.  W akcję tą włączają się służby mundurowe, w porozumieniu ze światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Radomiu.

Akcję można wesprzeć poprzez zakup produktów z długim terminem przydatności: mąka, cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, makaron, słodycze, warzywa i owoce w puszkach, soki, płatki śniadaniowe oraz chemii i środków higieny: płyny do kąpieli, prania, mycia naczyń i podłóg, mydło, szampon itp.

Bardzo prosimy o udział w akcji Strażaków Ochotników z powiatu radomskiego. Mamy nadzieję, że apel o pomoc nie pozostanie bez odpowiedzi.

Wszelkich informacji odnośnie akcji udziela dh Agata Tkaczyk tel. 605-316-901, e-mail: kontakt@zosp.radom.pl